Emailing - direct mail

Emailing (email marketing) - typ direct mail komunikace

Emailing V dnešní zrychlené době dochází k elektronizaci většiny komunikace, tudíž i vaše direct mail komunikace se musí přizpůsobit. Emailing (též email marketing) je typem direct mail komunikace kdy společnost komunikuje pomocí cíleného hromadného rozesílání emailů.

Emailing je narozdíl od nahodilého rozesílání emailů cílený (dokáže emaily personalizovat), plánovaný (rozesílání emailů lze přesně načasovat) a disponuje detailními statistikami (zpětná vazba emailingu je na vysoké úrovni.) Vyzkoušet emailing ZDARMA!

Emailing a jeho výhody

Direct mail komunikace je pro zadavatele relativně levnou a výhodnoou komunikací. Emailing, který sem také řadíme, je ještě výhodnější.

Mezi hlavní výhody email marketingu patří:

 • Emailing je levný
  Cena jednoho rozeslaného cíleného emailu se pohybuje v řádech halérů. Email marketing je opravdu levný!
 • Rozesílání emailů je automatické a rychlé
  O samotné rozesílání emailů se nestaráte. Pouze připravíte kampaň a kliknete rozeslat. Systém vše rozešle za vás právě ve vámi zvolený čas.
 • Ovládání emailing systému je jednoduché a online
  Emailing systém je vybudován tak, aby k jeho obsluze byly potřeba základní znalosti práce na PC. Rozesílat hromadné emaily může tedy každý!
 • Cílenost a zpětná vazba
  Cílenost email marketingu je všeobecně známá, rozesíláte emaily příjemcům, kteří jsou vašimi zákazníky, nebo těm, kteří o to projevili zájem. Zpětná vazba (detailní statistiky) jsou v některých emailing systémech samozřejmostí. Některé umí sledovat i chování konkrétních uživatelů (kliknutí na daný odkaz v čase, zobrazení e-mailu...).

Vyzkoušet emailing ZDARMA!

Cena za hromadný email

Cena za jeden email skrze systémy hromadného rozesílání emailů se může diametrálně lišit. Některé společnosti nabízí tzv. kreditové účty, kde platíte za početrozeslaných emailů. Další možností jsou tzv. paušální účty, kde klient platí za počet kontaktů, přičemž počet rozeslaných emailů je neomezený.

Email marketing je tak pro vás stává daleko dostupnějším než obecný direct mail, můžete začít investicí v řádech několika stokorun a teprve poté se rozmyslet, zdali budete pokračovat, nebo zvolíte jinou možnost komunikace. Některé systémy nabízejí i možnost vyzkoušet emailing ZDARMA! Vyzkoušet emailing ZDARMA!

instruction tabulation is actually ferragamo salvatore 692509 1 fs aaa quality belts for women reddit work needs.best r&m vape review pushes out lots of remarkable mid- to high-end watches.